Dlaczego warto szkolić się z WaxpertsWax?

Nasze wielokrotnie nagradzane produkty w połączeniu z naczymi technikami woskowania Waxperts zapewnią, że dasz swoim klientom o wiele lepsze, i łatwiejsze zabiegi niż jakakolwiek inna marka wosku. Klienci zasługują na relaks podczas zabiegu woskowania, i mamy zamiar pokazać, jak to osiągnąć.
Wszystkie nasze kursy Akademii Waxperts mają na celu zapewnienie nowego komfortu, i zaufanie w siebie w zdolnościach woskowania, jak również wskazówki do nauki i "sztuczki", aby zapewnić swoim klientom wspaniałe zabiegi, których nie doświadczą nigdzie indziej.
Każdy kurs jest prowadzony przez doświadczonych Wax-expertów którzy woskowali i widzieli każdą część ciała i rodzaj włosków.
Szkolenia są prowadzone w małych grupach.
Dowiesz się jak woskować drogą Waxperts, dokładnie tak jak my w naszych nagradzanych salonach: porady i wskazówki, czas, pozycjonowanie i obsługa klienta.
Doradztwo w zakresie wprowadzania marki Waxperts do swojego salonu.


Wszystkie kursy Akademii Waxperts są to podyplomowe szkolenia, które wymagają od wszystkich uczestników, by mieć podstawowe kwalifikacje z woskowania, aby móc trenować z nami. Stażyści powinni być kompetentni w woskowaniu. Pokażemy ci jak aplikować wosk za pomocą szpatułki,  zamiast używania tylko wosku w rolce. Od nas otrzymasz zatwierdzony certyfikat wosku Waxperts na zakończenie kursu.


Oto kilka informacji na temat naszych kursów Akademii Waxperts:

"Waxperts 101"
 
Cena - 250zł

Dla początkujących woskujących
Obejmuje wszystkie rejony: twarzy, pachy, ramiona i nogi. Depilacja woskiem Hot Wax i Paskowym.

"Below The Belt"
 
Cena - 400zł

Obejmuje wszystkie rejony bikini w tym specjalne (bikini classic, californian, brazilian, hollywood, vajazzle) przy użyciu Hot Wax.

"Waxperts Pro"
 
Cena - 500zł

Obejmuje wszyskie rejony: twarz, pachy, ramiona, nogi, woskowanie bikini w tym specjalistyczne (bikini classic, californian, brazilian, hollywood, vajazzle). Depilacja woskiem Hot Wax i Paskowym.

 


telefon: 513 967 222 lub 503 971 913
adres: ul. Grabiszyńska 210/3 Wrocław

Kursy prowadzimy indywidualnie. Istnieje możliwość umówienia się na kurs również w weekendy.