Nasze produkty

Waxperts Original Hot Wax

Oryginalny Hot Wax Waxpert-u. Super ekonomiczny! 1kg wosku starcza na 8-10 depilacji brazylijskich.
Sformułowany dla najbardziej wrażliwej skóry. Opracowany do łatwego usuwania nawet najsilniejszych włosów. Jest on koniecznością dla każdego salonu. Od Brwi do Brazylijskiego woskowania, chwyta nawet najkrótsze włosy, a woskowanie jest jak najmniej bezbolesne jak to możliwe. Dostarczany w 1kg torebkach z pokruszonymi kawałkami wosku i łatwy w obsłudze.

 

Gładki i delikatny wosk na bazie lawendy. Łatwo usuwa włosy bez żadnych pozostałości. Idealny dla rąk, nóg, i pleców. Ślizga się przy czym woskowanie jest lekkie jak piórko. Bardzo ekonomiczny i z wysoką jakością składników, jest stosowany cieńko, przy czym zajmuje mało miejsca na pasku, co dąży w ostateczności do używania mniejszej ilości pasków. Dostarczany w dużych 800ml odpornych na ciepło słoikach, po prostu wstaw do swojego podgrzewacza, ogrzej, i jest gotowy do użycia.

 

Cleanser

Środek Antyseptyczny w skład którego wchodzą trzy olejki eteryczne. Żywokost, aby zmniejszyć stan zapalny i pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry. Rumianek, dla jego właściwości antyseptycznych i dezynfekcyjnych. Lawenda ma właściwości uspokajające, przeciwzapalne i kojące. Cleanser Waxpert-u przygotowuje dowolny obszar do woskowania. Jako jedyny Cleanser może być stosowany również w celu oziębienia i uspokojenia skóry w chwilę po usunięciu włosków. Jest on stosowany po woskowaniu aby pomóc zamknąć pęcherzyki. Dostarczany w butelkach 500ml.

 

Pre Wax Oil

Stosowany przed Gorącym Woskiem Waxpert-u. Jest to bardzo ważny krok w realizacji bezbolesnego woskowania. Waxperts Pre Oil Wax tworzy barierę ochronną i przygotowuje skórę do woskowania i łatwego usuwania wosku. Zapobiega zrywaniu naskórka podczas depilacji! Lekki olejek na bazie lawendy, kojący i uspokajający podrażnienia. Dostarczany w butelkach 500ml.

 

After Wax Oil

Olejek używany po depilacji aby uspokoić i nawilżyć skórę. Olejek oparty na bazie lawendy, łatwo się wchłania, więc nie pozostawia skóry tłustej lub uciążliwej. Również pozostawia gładkie wykończenie, także pomaga zapobiec wrastaniu włosków. Dostarczany w butelkach 500ml.

 

Szpatułki do depilacji

Szpatułki do depilacji, z drewna brzozowego.
Opakowanie - (100 szpatułek)

 

Paski do depilacji

Paski do depilacji.
Opakowanie - (100 pasków)

 

Produkty detaliczne

Ingrown Hair Pads

Nowy wielozadaniowy wspaniały produkt od firmy Waxperts sprawia, że wrastające włoski to przeszłość. Prosty w obsłudze. Rozwiązanie na codzień w celu zapobiegania i leczenia wrastających włosków. Zawierają kwas salicylowy, rozmaryn, i panthenol do zwalczania nieestetycznych grudek i nierówności. Płatki na wrastanie włosków Waxperts, są na tyle mocne, aby osiągnąć wyniki, ale także delikatne do codziennego użytku. Czy się woskujesz, czy golisz, jesteś mężczyzną lub kobietą, te płatki na wrastanie włosków to niezbędny dodatek do rutynowej pielęgnacji każdego ciała.

Body OilBody Oil - Niebiańska oliwka do ciała
*Lekka
*Lawendowa
*Nawilżająca
*Kojąca
*Idealna po depilacji i goleniu
*Wspaniała po kąpieli